Brownie s kúskami bielej čokolády bez lepku

14,90 

Katalógové číslo: 33614 Kategória:

Popis

Hotový proteínový koláčik bez lepku, so sladidlom, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Hmotnosť 1 koláčika/porcie : 35 gCelková hmotnosť: 245 g (7 koláčikov)

Zloženie: Sladidlo (maltitol), ryžová múka, zvlhčovadlo (glycerol), mliečne bielkoviny, celé vajce v prášku, mandle v prášku, kúsky bielej čokolády (cukor, laktóza, kakaové maslo, mliečny tuk, emulgátor: sójový lecitín, modifikovaný škrob, aróma), voda, polydextróza, alkalizované kakao v prášku, arómy, jedlá soľ, protihrudkovacia látka (hydrogénuhličitan sodný a difosforečnan sodný), konzervačná látka (sorban draselný, propionát vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová).
Informácie pre alergikov: Výrobok obsahuje mlieko, vajce, mandle a sóju.
Upozornenie: Nepoužívať ako jediný zdroj potravy. Nevyhnutnou súčasťou výživy spotrebiteľa majú byť aj bežné pokrmy a potraviny, rovnako ako zdravý životný štýl. Počas užívania výrobku dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l/deň) a riaďte sa odporúčaním odborníka so skúsenosťami v oblasti výživy ľudí.
Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.Krajina pôvodu: Francúzsko

Časté otázky

Cena za Brownie s kúskami bielej čokolády bez lepku je 14.9 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Brownie s kúskami bielej čokolády bez lepku si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 33614.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Hotové Proteínové jedlá Sladké príchute - Hotové proteínové jedlá s príchuťou sladkých potravín sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Sú obohatené o proteíny, ktoré sú pre organizmus veľmi dôležité, a sú obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú zdravo schudnúť. Obsahujú tiež nízky obsah tuku a cukru, čo z nich robí skvelú voľbu… Podobné produkty: Puding s vanilkovou príchuťou hotový, Vafle s príchuťou vanilky s mliečnou čokoládovou polevou