Chia Shake diétna kaša banán 300g 10 jedál

17,00 

Značka: Chia Shake

Popis

Diétna kaša banán na chudnutie. Nízkosacharidová s vysokým obsahom bielkovín, pomôže vám spaľovať vlastné tuky v ketóze. Spaľujte vlastné zásoby tuku vďaka ketóze, do ktorej vám kaše pomôže sa dostať! Ignorovať raňajky sa neoplatí, zvlášť keď chcete zhodiť nadbytočné kilá. Diétnu kašu Chia Shake si pripravíte behom chvíľky – stačí zmiešať sypkú zmes s pohárom mlieka. Chuť a vôňa čokolády poteší vaše zmysly a vyvážené zloženie zabezpečí, že budete mať dostatok síl na všetky každodenné úlohy.

Časté otázky

Cena za Chia Shake diétna kaša banán 300g 10 jedál je 17 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake diétna kaša banán 300g 10 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 637913435034.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake Keto diéta na 8 týždňov 280 jedál 7890g, Chia Shake Diétny kokteil 900g – vanilka