Chia Shake diétna omeleta zeleninová 300g 10 jedál

17,00 

Značka: Chia Shake

Popis

Zeleninová proteínová omeleta vhodná pre zníženie hmotnosti. Diétna ketogénna omeleta – náhrada za jedlo s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny. Kto by si nechcel spríjemniť deň vôňou čerstvo vyprážaných vajec? Vďaka našej špeciálnej receptúre navyše vaše telo dostane menej tukov a sacharidov a viac bielkovín. A že nie ste práve excelentní kuchári? Buďte bez obáv, diétna omeleta Chia Shake sa podarí každému. Vykúzlite z nej vlastnoručne pripravené diétne jedlo bohaté na bielkoviny. Rýchle, chutné a výživné. Raňajky sú veľmi dôležitým jedlom, ktoré vám umožnia začať deň dobre a úplne zdravo. Chia Shake diétna omeleta vám to každé ráno uľahčí, pretože príprava omelety je jednoduchá a rýchla.

Časté otázky

Cena za Chia Shake diétna omeleta zeleninová 300g 10 jedál je 17 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake diétna omeleta zeleninová 300g 10 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 652217097801.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake Diétny balíček na týždeň 35 jedál 1075g, Chia Shake Diétny balíček na 4 týždne 140 jedál 4200g