Chia Shake diétna polievka syrová 300g 10 jedál

17,00 

Značka: Chia Shake

Popis

Zdravá diétne syrová polievka rýchla na prípravu a vhodná na zníženie váhy. Diétne ketogénna proteínová polievka je pre tých, ktorí chcú schudnúť. Diétna ketogénna proteínová polievka je pre tých, ktorí chcú schudnúť. Zdravá náhrada jedla s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny. Môžete si vybrať medzi paradajkovou, zeleninovou alebo syrovou polievkou. Doplnenie energie počas dňa alebo večer po práci je veľmi dôležité aj počas diéty. So zoštíhľujúcu polievkou počas niekoľkých minút vykúzlite lahodný obed alebo večeru. Dobre premyslené zloženie je zárukou, že diétna polievka vášmu telu poskytne všetky potrebné živiny, vitamíny a minerály. Srvátkový a sójový proteín sa stará o príjemný pocit sýtosti, podporuje zdravie srdca a spaľovanie tukov bez straty svalovej hmoty. Okrem budovania optimálnej telesnej kompozície vám tiež pomôžu udržať primeranú hladinu cholesterolu v krvi.

Časté otázky

Cena za Chia Shake diétna polievka syrová 300g 10 jedál je 17 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake diétna polievka syrová 300g 10 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 637913898624.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake veľký diétny kokteil banán 900g 30 jedál, Chia Shake Dukanova diéta na 4 týždne 140 jedál 4200g