Chia Shake Diétna tyčinka SLIMBAR Čokoláda a pomaranč 30g

1,39 

Katalógové číslo: 8594206730639 Kategória:
Značka: Chia Shake

Popis

Diétna tyčinka SLIMBAR Čokoláda a pomaranč pre keto diétu. Zdravé maškrtenie bez výčitiek. Tyčinka SlimBar má vysoký obsah bielkovín, vlákniny a nízky obsah sacharidov, cukrov a tukov.

Časté otázky

Cena za Chia Shake Diétna tyčinka SLIMBAR Čokoláda a pomaranč 30g je 1.39 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake Diétna tyčinka SLIMBAR Čokoláda a pomaranč 30g si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594206730639.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Proteínové Tyčinky - Proteínové tyčinky sú výživné, chutné a pohodlné jedlo, ktoré je ideálne pre každého, kto chce schudnúť. Sú bohaté na bielkoviny, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie svalovej hmoty a zároveň sú nízkokalorické, takže vám pomôžu schudnúť. Sú tiež bohaté na vitamíny a minerály, čo vám dodá energiu a zlepší vaše celkové… Podobné produkty: Chrumkavá tyčinka s príchuťou jablka s bielou polevou, Mandľová tyčinka s tekvicovými jadierkami