Chia Shake dietní balíček pro muže na 4 týždne (140 jídel)

185,60 

Značka: Chia Shake

Popis

Chcete schudnúť ľahko a rýchlo?

Vyskúšajte špeciálny balíček pre mužov navrhnutý tak, aby Vám uľahčil chudnutie. Začať s keto diétou nebolo nikdy jednoduchšie. Pochutnajte si na skvelých jedlách a zhoďte prebytočné kilá.

Nízky obsah sacharidov zaistí úbytok váhy a vďaka vysokému obsahu proteínov v našich produktoch nemusíte mať strach, že prídete o svalovú hmotu.

Jedlá sú navrhnuté tak, aby sa nedostavil pocit hladu. Navyše sú všetky bezlepkové, a sú teda vhodné pri alergii na lepok alebo celiakiu.

Príprava všetkých jedál je rýchla a jednoduchá. Nemusíte tráviť veľa času v kuchyni.

Navyše k balíčkom zadarmo získate 16stránkový diétny manuál, ktorý Vás prevedie jednotlivými krokmi diéty.

Vďaka praktickému shakeru s odnímateľným dnom si môžete vziať až 2 jedlá kamkoľvek so sebou.

A ako malé prekvapenie ku každému balíčku od nás získate darček.

Začnete chudnúť s Chia Shake ešte dnes.

V balíčku nájdete:

  • 1× Veľký Diétny koktejl – Lahodný diétny nápoj s Chia semienkami obohatený o MCT olej, ktorý vo Vašom tele ihneď navodí stav ketózy a začnete spaľovať tuky.
  • 1× Veľký Meal Shake – Dodajte svojmu telu potrebné živiny, toto plnohodnotné jedlo vo forme koktejlu zasýti a doplní energiu pri diéte. Ideálne vo chvíľach, keď nie je čas strácať čas.
  • 2× Diétne palacinky — Sladké proteínové palacinky na raňajky zlepšia náladu, s čerstvým ovocím a jogurtom sú skrátka neodolateľné.
  • 2× Diétna polievka — Chutná, teplá a krémová polievka na obed alebo večeru s nízkym obsahom sacharidov, tukov a vysokým obsahom vlákniny.
  • 1× Chia pudingRýchla a lahodná desiata. Je ľahko stráviteľný – vhodný pred športom aj po športe.
  • 1× Diétna kaša — Sladké raňajky s obsahom chia semienok posilnia Vašu imunitu a skvele chutia.
  • 1× Diétna omeleta — Raňajky alebo večere plné bielkovín? Záleží len na Vás, kedy si vychutnáte svoju obľúbenú vaječnú omeletu.
  • 1× Smart Shaker — Shaker s odnímateľným dnom. Môžete si so sebou vziať až 2 jedlá.
  • 1× Diétny manuál — Kompletný sprievodca diétou, ktorý Vám uľahčí život. V manuáli nájdete aj diétne recepty.
  • Darček – nechajte sa prekvapiť…

Časté otázky

Cena za Chia Shake dietní balíček pro muže na 4 týždne (140 jídel) je 185.6 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake dietní balíček pro muže na 4 týždne (140 jídel) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 0637913538254.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake diétny kokteil jahoda a malina 300g 10 jedál, Chia Shake Diétny balíček na 2 týždne 70 jedál 2100g