Chia Shake diétny kokteil marhuľa 300g 10 jedál

19,00 

Značka: Chia Shake

Popis

Svieži diétny koktejl s lyofilizovanými marhuľami a chia semienkami. Pokiaľ si chcete vychutnať chuť prichádzajúceho leta, marhuľový koktejl je Vašou jasnou voľbou! Chia Shake diétny kokteil pre Keto diétu. Nízky obsah sacharidov, cukrov a tukov naštartuje Ketogénnu diétu.

Časté otázky

Cena za Chia Shake diétny kokteil marhuľa 300g 10 jedál je 19 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake diétny kokteil marhuľa 300g 10 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594206732299.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake Atkinsonova diéta na týždeň 35 jedál 1075g, Chia Shake diétna kaša jablko a škorica 300g 10 jedál