Chia Shake Meal Shake banán 450g 15 jedál

15,00 

Katalógové číslo: 712809987450 Kategória:
Značka: Chia Shake

Popis

Chia Meal Shake banán – plnohodnotný koktejl, ktorým úplne nahradíte jedlo, obsahuje všetky živiny, vitamíny a minerály. Skvelé na raňajky či desiatu: v práci, v škole, na ceszách, po športových aktivitách. Meal Shake obsahuje vyvážený pomer bielkovín, sacharidov, tukov, vitamínov a minerálov. Chia Shake Meal Shake môže úplne nahradiť stravu, pretože sa jedná o plnohodnotné výživné jedlo s prídavkom superpotravín. Zmiešajte s mliekom a vytvorte lahodný mliečny koktejl alebo s vodou a vypite osviežujúci nápoj.

Časté otázky

Cena za Chia Shake Meal Shake banán 450g 15 jedál je 15 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake Meal Shake banán 450g 15 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 712809987450.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Instantné Proteínové jedlá - Instantné proteínové jedlá sú vhodnou voľbou pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Tieto jedlá sú obohatené bohatými zdrojmi bielkovín, ktoré sú dôležité pre udržanie svalovej hmoty počas chudnutia. Sú ľahko dostupné a vytvárajú vyvážené jedlo, ktoré je ľahko stráviteľné a dodáva telu potrebné živiny. Podobné produkty: Chia Shake Proteínová tyčinka MEALBAR Arašidové maslo 70g, Jahodový dezert