Chia Shake proteínové palacinky banánové 300g 10 jedál

17,00 

Katalógové číslo: 650414070719 Kategória:
Značka: Chia Shake

Popis

Banánové proteínové diétne palacinky. Naše proteínové palacinky budú skvelé pre diétne raňajky i po cvičení. Sú bezlepkové a sú z ryžovej múky. Dať si pri diéte palacinku alebo lievance je vďaka Chia Shake možné! Vyšší pomer bielkov ku žĺtkam zaisťuje viac bielkovín a menej tukov. Srvátkový proteín obsah bielkovín ešte navyšuje, pomáha budovať optimálnu telesnú kompozíciu, zabraňuje strate svalov pri diéte a zvyšuje pocit sýtosti.

Zmes na prípravu palaciniek obsahuje tiež čakankový vlákninu, ktorá podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho systému a optimálnu hladinu cholesterolu, zároveň pomáha zvyšovať pocit sýtosti. Ďalšou zložkou je lecitín, ktorý pomáha udržiavať funkciu a štruktúru bunkových membrán.

Nechýba ani všetky dôležité vitamíny a minerály, napríklad vitamín C, ktorý podporuje syntézu kolagénu a prispieva k optimálnej funkcii nervového systému, alebo horčík, ktorý prispieva k odbúraniu únavy, podporuje optimálnu funkciu metabolizmu, nervového systému a svalov a hrá úlohu pri delení buniek. S proteínovými palacinkami si doplníte tiež zásoby železa, zinku, jódu, draslíka či selénu a ďalších látok.

Časté otázky

Cena za Chia Shake proteínové palacinky banánové 300g 10 jedál je 17 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake proteínové palacinky banánové 300g 10 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 650414070719.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Proteinové palacinky - Proteinové palacinky sú vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Sú vyrobené z bielkovín a sú plné vitamínov a minerálov. Sú tiež nízkokalorické a vysoko výživné. Proteinové palacinky sú skvelou voľbou pre raňajky alebo desiatu, ktorá vám poskytne dostatok energie na celý deň. Podobné produkty: Chia Shake proteínové palacinky vanilkové 300g 10 jedál