Chia Shake Puding lesné plody 300g 10 jedál

17,00 

Katalógové číslo: 637913618147 Kategória:
Značka: Chia Shake

Popis

Chia puding – Lahodný a svieži puding lesné plody s vysokým obsahom bielkovín. Doprajte si sviežu chuť super zdravého chia pudingu v diétnej verzii! Osviežujúca ľahká desiata nielen do teplých letných dní. Vďaka pudingu ľahko doplníte bielkoviny, či už po cvičení alebo pri diéte. Lahodný puding je jednoduchý na prípravu a môže na vás čakať zakaždým, keď otvoríte chladničku a chcete niečo rýchle a dobré pod zub. Chia puding skvele nahradí jedno malé jedlo a vďaka vysokému obsahu bielkovín a vlákniny zasýti. Je ľahko stráviteľný a vhodný na konzumáciu pred športom i po ňom. Môžete si ho pripraviť aj na raňajky, alebo na desiatu pre získanie a udržanie štíhlej línie. Hodí sa ako súčasť keto diéty aj ako osviežujúci ľahká desiata pri udržiavaní štíhlej línie.

Časté otázky

Cena za Chia Shake Puding lesné plody 300g 10 jedál je 17 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake Puding lesné plody 300g 10 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 637913618147.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Proteinové kaše - Proteinové kaše sú vynikajúcim spôsobom, ako dopriať svojmu telu dostatok bielkovín a zároveň schudnúť. Je to zdravá, výživná a chutná alternatíva k bežným raňajkám. Proteinové kaše sú obohatené o vysoký obsah bielkovín, vlákninu, vitamíny a minerály. Sú ľahko stráviteľné a pomáhajú regulovať hladinu cukru v krvi. Sú tiež skvelým spôsobom,… Podobné produkty: Chia Shake Puding mango 300g 10 jedál, Chia Shake Puding Piňa colada 300g 10 jedál