Chia Shake Smoothie ananás 450g 15 jedál

24,00 

Značka: Chia Shake

Popis

Ketogénne proteínové smoothie ananás na chudnutie od Chia Shake. Diétne smoothie vám pomôže stratiť zbytočné kilogramy. Radosť z ovocia si nemusíte užívať len v lete, ale tiež kedykoľvek s proteínovým smoothie od Chia Shake. Ľahodné a svieže smoothie s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukrov a sacharidov. Navyše vášmu organismu dodá všetky živiny, ktoré potrebuje k zdraviu a pomôže s chudnutím. Smoothie je obohatené o kolagén, cennú zložku, ktorú ocenia nielen ženy.

Časté otázky

Cena za Chia Shake Smoothie ananás 450g 15 jedál je 24 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake Smoothie ananás 450g 15 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 650414721499.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake Ketónová diéta na 4 týždne 140 jedál 4200g, Chia Shake veľký diétny kokteil čerešňa 900g 30 jedál