Chia Shake Vegan shake jahoda 450g 15 porcii

15,00 

Katalógové číslo: 841161109467 Kategória:
Značka: Chia Shake

Popis

Koktejlová klasika vo vegánskej verzii: Vegánsky proteínový shake jahoda s ryžovým a mandľovým proteínom, kokosovým mliekom a chia semienkami. Zdravé jedlo s vysokým obsahom bíelkovín, vlákniny a vitamínov. S certifikátom od Vegan Society. Svieže letné raňajky, ľahká, ale výživná desiata alebo diétna večera – koktejl vegan shake zvládne každú úlohu na jednotku. Stačí pohár rastlinného mlieka alebo vody, dôkladne zamiešať alebo pretrepať v shakeri – a už si môžete pochutnávať na zdravom drinku.

Časté otázky

Cena za Chia Shake Vegan shake jahoda 450g 15 porcii je 15 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake Vegan shake jahoda 450g 15 porcii si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 841161109467.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Proteíny - Proteíny sú veľmi dôležité pre úspešné chudnutie. Sú to stavebné kamene tela a sú dôležité pre rast svalov, obnovu buniek a pre udržanie svalovej hmoty. Proteíny sú tiež dôležité pre udržanie hladiny cukru v krvi a pre reguláciu hladu. Sú zdrojom dôležitých živín, ktoré sú potrebné na udržanie zdravia. Proteíny… Podobné produkty: Chia Shake Vegan shake čokoláda 450g 15 porcii, Chia Shake proteínové chrumky 150 g