Chia Shake veľký diétny kokteil cappuccino 900g 30 jedál

49,00 

Značka: Chia Shake

Popis

Lahodný veľký koktejl v príchuti cappuccino. V zime zahreje a v lete osvieži, vďaka káve vždy doplní energiu. Kofeín obsiahnutý v pravej mrazom sušenej arabike navyše zvýši spaľovanie energie. Chia Shake veľký diétny kokteil pre Keto diétu. Nízky obsah sacharidov, cukrov a tukov naštartuje Ketogénnu diétu.

Časté otázky

Cena za Chia Shake veľký diétny kokteil cappuccino 900g 30 jedál je 49 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake veľký diétny kokteil cappuccino 900g 30 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 637913689505.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake diétny kokteil slaný karamel 300g 10 jedál, Chia Shake Diétny balíček na 8 týždňov 280 jedál 7890g