KetoMix Balíček keto diéty na 1 týždeň pre ženy Druhá príchuť kokteilu: ananás, Prvá príchuť kokteilu: ananás

60,80 

Katalógové číslo: 3d0ec5f00897 Kategória: , ,
Značka: KetoMix

Popis

Ideálne riešenie pre toho, kto váha. S týždenným balíčkom totiž vyskúšate naše najobľúbenejšie produkty. Nájdete v ňom polievky s kuracou a hubovou príchuťou, banánovo-jablčnú kašu, omeletu s príchuťou syra, palacinky, tyčinkyproteínový kokteil s dvoma príchuťami, ktoré si sami vyberiete. Všetky jedlá KetoMix obsahujú dostatočné množstvo bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny.

*Spoločnosť si vyhradzuje právo na výmenu príchutí jednotlivých produktov, ktoré sa môžu meniť podľa aktuálnych skladových zásob.

Funguje to?

Lenka, 27 rokov „Už nie som unavená a chuť na sladké takmer zmizla.“

-10 kg za 4 týždne*

Pavlína, 45 rokov „Už zase chodím rada medzi ľudí.“

-11 kg za 4 týždne*

Iveta, 47 rokov „Teraz mám väčšie sebavedomie a to je niečo skvelé!“

-10 kg za 4 týždne*

Hedvika, 47 rokov „Teraz si kupujem oblečenie, ktoré sa mi páči a nie to, ktoré mi schová pneumatiky.“

-20 kg za 8 týždňov*

Zobraziť ďalšie výsledky

Ako ketodiéta funguje?

Bežne ľudské telo využíva ako primárny zdroj energie sacharidy. Tie nájdeme vo väčšine jedál, ale tiež napríklad v ovocí. Ak obmedzíme prísun sacharidov na minimum, začne telo ako nový zdroj energie využívať uložený tuk a začne ho premieňať na tzv. keto látky a tie sa stávajú novým zdrojom energie.

Stav, do ktorého sa telo dostane sa nazýva ketóza. Vďaka tomu môže telo fungovať niekoľko týždňov s minimálnym prísunom sacharidov a spáli uložené telesné tuky. V stave ketózy človek nemá hlad a môže niekedy pociťovať až pocit eufórie a príval energie.

Balíček KetoMix diéty obsahuje všetko, čo k chudnutiu potrebujete: koktaily, polievky, kaše, omelety a ďalšie produkty. Potraviny sú vyvinuté poprednými odborníkmi tak, aby boli chutné, veľmi rýchle na prípravu a hlavne maximálne účinné na chudnutie.

Je dôležité jesť 5 jedál každý deň! Je na vás, ako si usporiadate jedlá počas dňa. Začať tak ráno môžete napríklad kokteilom, pokračovať kašou, na obed si dať omeletu a popoludní a večer znova kokteil. 

Čo na KetoMix diétu na to hovoria odborníci?

„KetoMix diéta predstavuje rýchly a účinný spôsob, ako zhodiť prebytočné kilá. Vďaka optimálnemu množstvo bielkovín v potravinách a obmedzeniu príjmu sacharidov sa telo väčšinou po 2 až 3 dňoch dostáva do stavu ketózy a miesto sacharidov, na ktoré je zvyknuté, začne ako zdroj energie využívať ketolátky tvorené z uloženého tuku v tele. Už po 3 dňoch teda telo začne chudnúť. Stav ketózy môže byť sprevádzaný nárastom energie a niekedy dokonca až euforickými stavmi. KetoMix diéta tak predstavuje skvelý začiatok pre naštartovanie nového životného štýlu.“

Mgr. Monika Tělupilová, DiS., výživová poradkyňa

Obsah balíčka

odkaz

584_proteinovy-koktejl-ketomix-450-g

1x

Kokteil

15 porcií

odkaz

mockup-prichute

2x

Príchuť 

10 príchutí na výber

odkaz

1736_mockup-polevka-kureci

4x

Polievka

s kuracou príchuťou 1 porcia

odkaz

Proteínová polievka s hubovou príchuťou

3x

Polievka

s húbovou príchuťou 1 porcia

odkaz

1748_proteinova-omeleta-s-prichutou-slaniny-a-syra

3x

Omeleta

s príchuťou syra 1 porcia

odkaz

mockup-kase-bananova

4x

Kaša

s čokoládovou príchuťou 1 porcia

odkaz

mockup-palacinka

3x

Palacinky

1 porcia

odkaz

čokoladová tyčinka

1x

Tyčinka

čokoládová

odkaz

vanilková tyčinka

1x

Tyčinka

vanilková

odkaz

jahodová tyčinka

1x

Tyčinka

jahodová

odkaz

manual ketomix

1x

Diétny plán s receptárom

informácie a jedálnček

odkaz

244_plastova-odmerka-ketomix

1x

Odmerka

Plastová odmerka pre 30 gramov

odkaz

mockup_koktejl_proteinovy_15

Shaker

ZADARMO ako darček

odkaz

mockup_koktejl_proteinovy_15

Jedálniček

ZADARMO

Alergény

laktóza, mlieko, sója, vajce, horčica, zeler

Upozornenie: Ketónová diéta nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s intoleranciou laktózy. Pred začatím ketónové diéty a po 3 týždňoch od jej začatia odporúčame konzultáciu s lekárom. Dodržujte dostatočný denný príjem tekutín, minimálne 1,5 litra denne.

Časté otázky

Cena za KetoMix Balíček keto diéty na 1 týždeň pre ženy Druhá príchuť kokteilu: ananás, Prvá príchuť kokteilu: ananás je 60.8 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S KetoMix Balíček keto diéty na 1 týždeň pre ženy Druhá príchuť kokteilu: ananás, Prvá príchuť kokteilu: ananás si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 3d0ec5f00897.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: KetoMix Balíček keto diéty na 2 týždne pre 2. fázu Druhá príchuť kokteilu: vanilka, Prvá príchuť kokteilu: čučoriedka, KetoMix Balíček keto diéty na 2 týždne pre mužov Druhá príchuť kokteilu: jahoda, Prvá príchuť kokteilu: ananás, Tretia príchuť kokteilu: vanilka

Keto diéty KetoMix - KetoMix je diéta založená na ketogénnej strave, ktorá je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej spotrebe tukov. Je to výživový program, ktorý pomáha ľuďom schudnúť, udržať si zdravú váhu a zlepšiť svoje zdravie. Program zahŕňa jedálniček s nízkym obsahom sacharidov, ktorý je obohatený o vyvážené množstvo bielkovín a tukov.… Podobné produkty: KetoMix Balíček keto diéty na 4 týždne pre mužov Druhá príchuť kokteilu: karamel, Prvá príchuť kokteilu: kokos, Tretia príchuť kokteilu: jahoda, KetoMix Ketónová diéta na 4 týždne (140 porcií) 5 510 g Druhá príchuť kokteilu: káva, Prvá príchuť kokteilu: ananás, Tretia príchuť kokteilu: čokoláda

Keto diéty s príchuťou ananás - Keto diéta s príchuťou ananásu je vynikajúca diéta pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Táto diéta sa skladá z jedál, ktoré sú bohaté na tuky a nízke na sacharidy. Obsahuje veľa zdravých tukov, ako sú avokádo, orechy a semienka. Ananás je dobrým zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú udržať telo… Podobné produkty: KetoMix Balíček keto diéty na 3 týždne pre mužov Druhá príchuť kokteilu: káva, Prvá príchuť kokteilu: ananás, Tretia príchuť kokteilu: jahoda, KetoMix Balíček keto diéty na 3 týždne pre dvoch Druhá príchuť kokteilu: jahoda, Prvá príchuť kokteilu: ananás, Tretia príchuť kokteilu: jahoda