KetoMix Balíček keto diéty na 2 týždne pre ženy Druhá príchuť kokteilu: jahoda, Prvá príchuť kokteilu: lesná zmes

116,00 

Značka: KetoMix

Popis

V balíčku na dva týždne nájdete banánovo-jablčnú a čokoládovú kašu, polievku s kuracou príchuťou, hubovú polievku, palacinky, omeletu s príchuťou slaniny a syraproteínový kokteil a 2 príchuti, ktoré si sami vyberiete. Všetky jedlá značky KetoMix obsahujú dostatočné množstvo bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny.

*Spoločnosť si vyhradzuje právo na výmenu príchutí jednotlivých produktov, ktoré sa môžu meniť podľa aktuálnych skladových zásob.

Funguje to?

Zuzana, 28 rokov „Chcela som vyzerať ako princezná.“

-10 kg za 4 týždne*

Petra, 44 rokov „Chcela som späť svoje telo a sebavedomie.“

Žijem naplno.

Miška, 50 rokov „Schudla som jednoducho aj po päťdesiatke.“

Cítim sa výborne.

Monika, 45 rokov „Nakoniec budete spokojní sami so sebou.“

Som nový človek.

Zobraziť ďalšie výsledky

Ako ketodiéta funguje?

Bežne ľudské telo využíva ako primárny zdroj energie sacharidy. Tie nájdeme vo väčšine jedál, ale tiež napríklad v ovocí. Ak obmedzíme prísun sacharidov na minimum, začne telo ako nový zdroj energie využívať uložený tuk a začne ho premieňať na tzv. keto látky a tie sa stávajú novým zdrojom energie.

Stav, do ktorého sa telo dostane sa nazýva ketóza. Vďaka tomu môže telo fungovať niekoľko týždňov s minimálnym prísunom sacharidov a spáli uložené telesné tuky. V stave ketózy človek nemá hlad a môže niekedy pociťovať až pocit eufórie a príval energie.

Balíček KetoMix diéty obsahuje všetko, čo k chudnutiu potrebujete: koktaily, polievky, kaše, omelety a ďalšie produkty. Potraviny sú vyvinuté poprednými odborníkmi tak, aby boli chutné, veľmi rýchle na prípravu a hlavne maximálne účinné na chudnutie.

Je dôležité jesť 5 jedál každý deň! Je na vás, ako si usporiadate jedlá počas dňa. Začať tak ráno môžete napríklad kokteilom, pokračovať kašou, na obed si dať omeletu a popoludní a večer znova kokteil. 

Čo na to hovoria odborníci?

„KetoMix diéta predstavuje rýchly a účinný spôsob, ako zhodiť prebytočné kilá. Vďaka optimálnemu množstvo bielkovín v potravinách a obmedzeniu príjmu sacharidov sa telo väčšinou po 2 až 3 dňoch dostáva do stavu ketózy a miesto sacharidov, na ktoré je zvyknuté, začne ako zdroj energie využívať ketolátky tvorené z uloženého tuku v tele. Už po 3 dňoch teda telo začne chudnúť. Stav ketózy môže byť sprevádzaný nárastom energie a niekedy dokonca až euforickými stavmi. KetoMix diéta tak predstavuje skvelý začiatok pre naštartovanie nového životného štýlu.“

Mgr. Monika Tělupilová, DiS., výživová poradkyňa

Obsah balíčka

odkaz

584_proteinovy-koktejl-ketomix-450-g

Kokteil

15 porcií

odkaz

mockup-prichute

Príchuť

10 príchutí na výber

odkaz

1736_mockup-polevka-kureci

Polievka

kuracia, 10 porcií

odkaz

Proteínová polievka KetoMix 300 g (10 porcií) - s hubovou príchuťou

Polievka

s hubovou prichuťou, 1 porcia

odkaz

1748_proteinova-omeleta-s-prichutou-slaniny-a-syra

Omeleta

príchuť slanina-syr, 10 porcií

odkaz

mockup-kase-bananova

Kaša

s banánovo-jablkovou príchuťou, 10 porcií

odkaz

mockup-kase-cokoladova

Kaša

s čokoládovou príchuťou, 10 porcií

odkaz

mockup-palacinka

Palacinky

s banánovou prichuťou, 10 porcií

odkaz

mockup_Manual_2021_SK

Dietní plán s kuchařkou

informácie a jedálniček

odkaz

244_plastova-odmerka-ketomix

Odmerka

Plastová odmerka
pre 30 gramov

odkaz

mockup_koktejl_proteinovy_15

Shaker

ZADARMO ako darček

odkaz

Jedálniček

Jedálniček

ZADARMO

Alergény

laktóza, mlieko, sója, vajce, horčica, zeler

Upozornenie: Ketónová diéta nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy a osoby s intoleranciou laktózy. Pred začatím ketónovej diéty a po 3 týždňoch od jej začatia odporúčame konzultáciu s lekárom. Dodržujte dostatočný denný príjem tekutín, minimálne 1,5 litra denne.

Časté otázky

Cena za KetoMix Balíček keto diéty na 2 týždne pre ženy Druhá príchuť kokteilu: jahoda, Prvá príchuť kokteilu: lesná zmes je 116 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S KetoMix Balíček keto diéty na 2 týždne pre ženy Druhá príchuť kokteilu: jahoda, Prvá príchuť kokteilu: lesná zmes si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód fb1364a33a8d.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: KetoMix Balíček keto diéty na 2 týždne pre mužov Druhá príchuť kokteilu: jahoda, Prvá príchuť kokteilu: pistácia, Tretia príchuť kokteilu: banán, KetoMix Ketónová diéta na 4 týždne (140 porcií) 5 510 g Druhá príchuť kokteilu: karamel, Prvá príchuť kokteilu: ananás, Tretia príchuť kokteilu: jahoda

Keto diéty KetoMix - KetoMix je diéta založená na ketogénnej strave, ktorá je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej spotrebe tukov. Je to výživový program, ktorý pomáha ľuďom schudnúť, udržať si zdravú váhu a zlepšiť svoje zdravie. Program zahŕňa jedálniček s nízkym obsahom sacharidov, ktorý je obohatený o vyvážené množstvo bielkovín a tukov.… Podobné produkty: KetoMix Balíček keto diéty na 2 týždne pre mužov Druhá príchuť kokteilu: čučoriedka, Prvá príchuť kokteilu: vanilka, Tretia príchuť kokteilu: káva, KetoMix Balíček keto diéty na 4 týždne pre mužov Druhá príchuť kokteilu: jahoda, Prvá príchuť kokteilu: pistácia, Tretia príchuť kokteilu: vanilka

Keto diéty s príchuťou jahoda - Keto diéta s príchuťou jahoda je diéta založená na nízkom obsahu sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Je to jednoduchá a chutná diéta, ktorá pomáha ľuďom schudnúť a zdravo sa stravovať. Obsahuje veľa potravín s jahodovou príchuťou, ako sú jahodové smoothie, jahodové jogurty a jahodové müsli. Táto diéta má veľa výhod,… Podobné produkty: KetoMix Balíček keto diéty na 3 týždne pre ženy Druhá príchuť kokteilu: jahoda, Prvá príchuť kokteilu: vanilka, Tretia príchuť kokteilu: karamel, KetoMix Balíček keto diéty na 3 týždne pre dvoch Druhá príchuť kokteilu: jahoda, Prvá príchuť kokteilu: kokos, Tretia príchuť kokteilu: jahoda

Keto diéty s príchuťou lesná zmes - Keto diéta s príchuťou lesnej zmesy je vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Obsahuje nízky obsah sacharidov a vysoký obsah tukov. Diéta sa skladá z potravín, ako sú orechy, semienka, olivový olej, avokádo, mäso a ryby. Tieto potraviny sú bohaté na bielkoviny, vitamíny a minerály. Diéta je obzvlášť vhodná… Podobné produkty: KetoMix Balíček keto diéty na 4 týždne pre mužov Druhá príchuť kokteilu: čokoláda, Prvá príchuť kokteilu: lesná zmes, Tretia príchuť kokteilu: lesná zmes, KetoMix Ketónová diéta na 4 týždne (140 porcií) 5 510 g Druhá príchuť kokteilu: čokoláda, Prvá príchuť kokteilu: vanilka, Tretia príchuť kokteilu: lesná zmes