KetoMix Slaný keto balíček (69 jedál)

127,20 

Katalógové číslo: 8594196635426 Kategória: ,
Značka: KetoMix

Popis

Pojem sladkosti vám toho veľa nehovorí, radšej si pochutíte na slaných jedlách? Práve pre vás sme zostavili špeciálny balíček, ktorý obsahuje zeleninovú a kuraciu polievku, zeleninovú a syrovú omeletu, bezlepkový chlieb, proteínové cestoviny, slaninové nachos, barbecue chipsy a hovädzie sušené mäso. Všetky jedlá KetoMix obsahujú dostatočné množstvo bielkovín, vitamínov,  minerálnych látok a vlákniny.

 

Obsah balíčka

odkaz

1x

Polievka

kuracia, 10 porcií

odkaz

1x

Polievka

zeleninová, 10 porcií

odkaz

Omeleta

zeleninová, 10 porcií

odkaz

Proteínová omeleta so syrovou príchuťou

Omeleta

syrová, 10 porcií

odkaz

Bezlepkový chléb

Chlieb

bezlepkový, 10 porcií

odkaz

Proteínové cestoviny penne

Cestoviny

penne, 10 porcií

odkaz

Proteínové nachos - slanina

Nachos

slanina, 4 porcie

odkaz

Proteínové chipsy s príchuťou barbecue

Chipsy

s príchuťou barbecue,
4 porcie

odkaz

1x

Mäso

hovädzie – teriyaki,
1 porcie

Zloženie

Zloženie, alergény a výživové hodnoty nájdete v popise jednotlivých produktov, ktoré sa nachádzajú v balíčku.

Upozornenie

ketónová diéta nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy. Pred začatím konzumácie a po 3 týždňoch užívania produktov odporúčame konzultáciu s vaším lekárom. Dodržiavajte dostatočný príjem tekutín, minimálne 1,5 litra denne.

Časté otázky

Cena za KetoMix Slaný keto balíček (69 jedál) je 127.2 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S KetoMix Slaný keto balíček (69 jedál) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594196635426.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: KetoMix Balíček keto diéty na 4 týždne pre mužov Druhá príchuť kokteilu: karamel, Prvá príchuť kokteilu: lesná zmes, Tretia príchuť kokteilu: lesná zmes, KetoMix Balíček keto diéty na 3 týždne pre 2. fázu Druhá príchuť kokteilu: čučoriedka, Prvá príchuť kokteilu: banán

Keto diéty KetoMix - KetoMix je diéta založená na ketogénnej strave, ktorá je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej spotrebe tukov. Je to výživový program, ktorý pomáha ľuďom schudnúť, udržať si zdravú váhu a zlepšiť svoje zdravie. Program zahŕňa jedálniček s nízkym obsahom sacharidov, ktorý je obohatený o vyvážené množstvo bielkovín a tukov.… Podobné produkty: KetoMix Balíček keto diéty na 1 týždeň pre ženy Druhá príchuť kokteilu: karamel, Prvá príchuť kokteilu: banán, KetoMix Balíček keto diéty na 1 týždeň pre mužov Druhá príchuť kokteilu: lesná zmes, Prvá príchuť kokteilu: kokos