Nápoj ľadový čaj s broskyňovou príchuťou

14,90 

Katalógové číslo: 6326 Kategória:

Popis

Instantnáproteínová zmes na prípravu nápoja s broskyňovou príchuťou bez varenia.Výrobok s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, s nízkym obsahom tukov a cukrov, so sladidlami, s vitamínmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.Hmotnosť 1 vrecka/porcie: 25 gCelková hmotnosť: 175 g (7 vreciek)PRIEMERNÁ VÝŽIVOVÁ HODNOTA VÝROBKU:
Energetická hodnota

100 g
25 g – 1 porcia v prášku

kJ
1430
357

kcal
339
85
Výživové hodnoty

Tuky
g
1,0
0,3
z toho nasýtené mastné kyseliny
g
0,4
0,1
Sacharidy
g
12,0
2,9
z toho cukry
g
2,9
0,7
Vláknina
g
20,0
5,0
Bielkoviny
g
61,0
15,0
Soľ
g
1,2
0,29
ZLOŽENIE: Mliečne bielkoviny (emulgátor: sójový lecitín), polydextróza, broskyňa v prášku 5,9 % (suchý extrakt z broskyne 40 %), arómy, kyselina citrónová, regulátor kyslosti (citran sodný), vitamíny (C, B3, E, B5, B6, B2, B1, A, B9, B8, B12), maltodextrín, sladidlá (sukralóza a acesulfám K).ALERGÉNY: Výrobok obsahuje mlieko a sóju.
Príprava a použitie: Obsah vrecka 25 g nasypte do 200 ml studenej vody, dôkladne premiešajte až do úplného rozpustenia. V krátkej dobe skonzumujte.Upozornenie: Nepoužívať ako jediný zdroj potravy. Nevyhnutnou súčasťou výživy spotrebiteľa majú byť aj bežné pokrmy a potraviny, rovnako ako zdravý životný štýl. Počas užívania výrobku dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l/deň) a riaďte sa odporúčaním odborníka so skúsenosťami v oblasti výživy ľudí.Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.Krajina pôvodu: Francúzsko

Časté otázky

Cena za Nápoj ľadový čaj s broskyňovou príchuťou je 14.9 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Nápoj ľadový čaj s broskyňovou príchuťou si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6326.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Instantné jedlá keto diéty Sladké príchute - Instantné jedlá keto diéty s príchuťou sladkých potravín sú vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Tieto potraviny sú obvykle nízko na sacharidy a vysoko na bielkoviny, čo je ideálne pre keto diétu. Obsahujú tiež veľa vitamínov a minerálov, ktoré sú pre ľudí, ktorí chcú schudnúť, veľmi dôležité. Okrem… Podobné produkty: Puding s karamelovou príchuťou, Nápoj mliečna čokoláda