Omeleta cibuľová s príchuťou pažítky

14,90 

Katalógové číslo: 33608 Kategória:

Popis

Instantná dehydratovaná proteínová zmes bez lepku na prípravu omelety.
Výrobok s vysokým obsahom bielkovín, s nízkym obsahom cukrov, s minerálmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Hmotnosť 1 vrecka/porcie: 25 g
Celková hmotnosť: 175 g (7 vreciek)Zloženie: Vaječný bielok a žĺtok v prášku 42 %, mliečne bielkoviny (emulgátory: lecitíny), cibuľa 12 %, prírodná aróma, koreniny a bylinky (pažítka 1,6 %, kurkuma, cesnak, čierne korenie), jedlá soľ, protihrudkovacia látka (uhličitan horečnatý).
Informácie pre alergikov: Výrobok obsahuje vajce a mlieko.

Upozornenie: Nepoužívať ako jediný zdroj potravy. Nevyhnutnou súčasťou výživy spotrebiteľa majú byť aj bežné pokrmy a potraviny, rovnako ako zdravý životný štýl. Počas užívania výrobku dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l/deň) a riaďte sa odporúčaním odborníka so skúsenosťami v oblasti výživy ľudí.
Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.Krajina pôvodu: Francúzsko

Časté otázky

Cena za Omeleta cibuľová s príchuťou pažítky je 14.9 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Omeleta cibuľová s príchuťou pažítky si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 33608.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Instantné jedlá keto diéty Slané príchute - Instantné jedlá keto diéty Slané príchute sú skvelé pre ľudí, ktorí chcú schudnúť. Obsahujú nízky obsah sacharidov a zdravé tuky, ktoré pomáhajú udržiavať hladinu cukru v krvi a zároveň poskytujú dostatok energie. Vďaka slaným príchutiam sú chutné a jednoduché na prípravu. Sú ideálne pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť bez… Podobné produkty: Krém s kuracou príchuťou, Rizoto hubové