Dezert s čokoládovo-karamelovou príchuťou s čokoládovými vločkami

14,90 

Katalógové číslo: 33606 Kategória:

Popis

Instantná proteínová zmes bez lepku na prípravu dezertu bez varenia.
Výrobok s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, s cukrom a sladidlom, s minerálmi, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.
Zloženie: Mliečne bielkoviny (emulgátor: lecitíny), nízkotučné kakao v prášku 13,7 %, čokoládové vločky 8 % (sacharóza, kakaová pasta a kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, povlaková látka: šelak, prírodná vanilková aróma), arómy (obsahujú mlieko), zahusťovadlá (karagénany a xantánová guma), jedlá soľ, protihrudkovacia látka (uhličitan horečnatý a draselný), sladidlo: sukralóza.
Informácie pre alergikov: Výrobok obsahuje mlieko a sóju.
Upozornenie: Nepoužívať ako jediný zdroj potravy. Nevyhnutnou súčasťou výživy spotrebiteľa majú byť aj bežné pokrmy a potraviny, rovnako ako zdravý životný štýl. Počas užívania výrobku dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l/deň) a riaďte sa odporúčaním odborníka so skúsenosťami v oblasti výživy ľudí.
Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Krajina pôvodu: Francúzsko

Časté otázky

Cena za Dezert s čokoládovo-karamelovou príchuťou s čokoládovými vločkami je 14.9 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Dezert s čokoládovo-karamelovou príchuťou s čokoládovými vločkami si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 33606.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Instantné jedlá keto diéty Sladké príchute - Instantné jedlá keto diéty s príchuťou sladkých potravín sú vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Tieto potraviny sú obvykle nízko na sacharidy a vysoko na bielkoviny, čo je ideálne pre keto diétu. Obsahujú tiež veľa vitamínov a minerálov, ktoré sú pre ľudí, ktorí chcú schudnúť, veľmi dôležité. Okrem… Podobné produkty: Ovsená kaša s príchuťou javorového sirupu, Kokteil s jahodovou príchuťou