Raňajkové cereálie

8,50 

Katalógové číslo: 6331 Kategória:

Popis

Výrobok s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny, so sladidlom, ktorý môže byť súčasťou diéty na regulovanie telesnej hmotnosti.Hmotnosť 1 vrecka/porcie: 30 gCelková hmotnosť: 120 g (4 vrecúška)PRIEMERNÁ VÝŽIVOVÁ HODNOTA VÝROBKU:
Energetická hodnota

100 g
30 g/1 porcia

kJ
1411
423

kcal
334
100
Výživové hodnoty

Tuky
g
2,0
0,6
z toho nasýtené mastné kyseliny
g
0,5
0,2
Sacharidy
g
40
12
z toho cukry
g
7,0
6
Vláknina
g
12
3,87
Bielkoviny
g
33
9,9
Soľ
g
0,5
0,15
ZLOŽENIE: Odtučnené sójové vločky, pšeničná múka, pšeničné otruby, jedlá soľ, sladidlo (sukralóza), farbivo (karamel).ALERGÉNY: Výrobok obsahuje sóju, lepok (pšenicu).Použitie: Určené na priamu konzumáciu. Vhodné konzumovať s nízkotučným mliekom.Upozornenie: Nepoužívať ako jediný zdroj potravy. Nevyhnutnou súčasťou výživy spotrebiteľa majú byť aj bežné pokrmy a potraviny, rovnako ako zdravý životný štýl. Počas užívania výrobku dodržujte dostatočný príjem tekutín (min. 1,5 l/deň) a riaďte sa odporúčaním odborníka so skúsenosťami v oblasti výživy ľudí.
Skladovanie: Skladujte v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.Krajina pôvodu: Francúzsko

Časté otázky

Cena za Raňajkové cereálie je 8.5 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Raňajkové cereálie si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 6331.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Hotové Proteínové jedlá Sladké príchute - Hotové proteínové jedlá s príchuťou sladkých potravín sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Sú obohatené o proteíny, ktoré sú pre organizmus veľmi dôležité, a sú obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú zdravo schudnúť. Obsahujú tiež nízky obsah tuku a cukru, čo z nich robí skvelú voľbu… Podobné produkty: Proteínový medovník bez lepku 1. fáza, Čokoláda s lieskovými orieškami