Chia Shake diétny balíček pre mužov na 2 týždne (70 jídel)

96,80 

Značka: Chia Shake

Popis

Chcete schudnúť ľahko a rýchlo?

Vyskúšajte naše špeciálne balíčky pre mužov, ktoré sme pre Vás pripravili podľa obľúbených produktov, ktoré si objednávajú naši spokojní zákazníci z radov mužov.

Nízky obsah sacharidov zaistí úbytok váhy a vďaka vysokému obsahu proteínov v našich produktoch nemusíte mať strach, že prídete o svalovú hmotu.

Jedlá sú navrhnuté tak, aby sa nedostavil pocit hladu. Navyše sú všetky bezlepkové, a sú teda vhodné pri alergii na lepok alebo celiakiu.

Príprava všetkých jedál je rýchla a jednoduchá. Nemusíte tráviť veľa času v  kuchyni.

Navyše k balíčkom zadarmo získate 16 stránkový diétny manuál, ktorý Vás prevedie jednotlivými krokmi diéty.

Vďaka praktickému shakeru s odnímateľným dnom si môžete vziať až 2 jedlá kamkoľvek so sebou.

A ako malé prekvapenie ku každému balíčku od nás získate darček.

Začnete chudnúť s Chia Shake ešte dnes.

V balíčku nájdete:

  • 1× Veľký Diétny koktejl — Lahodný diétny nápoj s Chia semienkami obohatený o MCT olej, vďaka ktorému sa vo Vašom tele ihneď navodí stav ketózy a začnete spaľovať tuky.
  • 1× Proteínové palacinky — Sladký dezert, ktorý zasýti a dodá telu potrebné bielkoviny.
  • 1× Diétna polievka — Stačí zaliať vodou a pripraviť si tak lahodný rýchly obed alebo večeru.
  • 2× Diétna omeleta — Ktorý pokrm dodá telu potrebnú energiu a bielkoviny? Predsa vaječná omeleta, stačí ozdobiť čerstvo nakrájanou zeleninou a rýchle raňajky alebo večere sú na stole.
  • 1× Smart Shaker — Shaker s odnímateľným dnom. Môžete si so sebou vziať až 2 jedlá.
  • 1× Diétny manuál — Kompletný sprievodca diétou, ktorý Vám uľahčí život. V manuáli nájdete aj diétne recepty.
  • Darček — Nechajte sa prekvapiť…

Časté otázky

Cena za Chia Shake diétny balíček pre mužov na 2 týždne (70 jídel) je 96.8 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake diétny balíček pre mužov na 2 týždne (70 jídel) si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 0637913959141.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake diétny kokteil banán 300g 10 jedál, Chia Shake Atkinsonova diéta na 2 týždne 70 jedál 2100g