Chia Shake Diétny kokteil 900g – vanilka

49,00 

Značka: Chia Shake

Popis

Veľký diétny koktejl s nezameniteľnou chuťou vanilky, ktorá rozjasní všetky vaše zmysly. Skvelá voľba pre všetkých milovníkov čohokoľvek s vôňou vanilky. Chia Shake veľký diétny kokteil pre Keto diétu. Nízky obsah sacharidov, cukrov a tukov naštartuje Ketogénnu diétu.

Časté otázky

Cena za Chia Shake Diétny kokteil 900g – vanilka je 49 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake Diétny kokteil 900g – vanilka si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 637913758843.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake veľký diétny kokteil banán 900g 30 jedál, Chia Shake dietní balíček pro muže na 4 týždne (140 jídel)