Chia Shake Diétny kokteil kokos a ananás 300g 10 jedál

19,00 

Značka: Chia Shake

Popis

Tiež sa každé leto tešíte na tú sladkú tropickú chuť piňa colady? Pokiaľ k milovníkom tohto presláveného koktejlu patríte aj Vy, potom Vám rozhodne nesmie uniknúť najnovší prírastok do rodiny koktejlov Chia Shake!
Zabudnite na množstvo cukru, ktoré klasická piňa colada ukrýva a namiesto nich privítajte bielkoviny, vlákninu a vitamíny, ktoré Vás zasýtia a pomôžu zachovať Vašu štíhlu líniu. Kokteil navyše obsahuje vlákninu glukomanánu, vďaka ktorej Vás koktail naozaj zasýti.

Časté otázky

Cena za Chia Shake Diétny kokteil kokos a ananás 300g 10 jedál je 19 €. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Chia Shake Diétny kokteil kokos a ananás 300g 10 jedál si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594206732428.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Keto diéty - Keto diéta je v súčasnosti veľmi obľúbená diéta. Je založená na nízkom príjme sacharidov a vysokej konzumácii tukov. Cieľom je dosiahnuť stav ketózy, pri ktorom telo spaľuje tukové zásoby ako primárny zdroj energie. Diéta je obzvlášť vhodná pre ľudí, ktorí sa snažia rýchlo schudnúť. Vyžaduje si však veľa disciplíny a… Podobné produkty: Chia Shake Koktejlový balíček 75 jedál 2250g, Chia Shake Keto diéta na týždeň 35 jedál 1075g